BODY.LABS – sterilizačný box

BODY.LABS je úložný box, ktorý dokonale dezinfikuje mobilné telefóny, kľúče, okuliare, peňaženky, šperky a iné drobné predmety vďaka 3-minútovej UVC LED sterilizačnej technológii s úspešnosťou až 99,9 %.

Dostupnosť Skladom
Kód: BODY.LABS
€49,90
BODY.LABS – sterilizačný box

Univerzálny sterilizátor

Vysokokvalitný sterilizačný box BODY.LABS vyčistí vďaka kompaktným rozmerom všetky najčastejšie používané drobné predmety ako telefóny, počítačové myši, detské cumlíky, malé hračky, kľúče, okuliare, zubné kefky, manikúru, náhrdelníky, prstene, slúchadlá a iné osobné potreby. Dezinfekcia týchto predmetov zabráni šíreniu baktérií, vírusov a rôznych nečistôt.

Maximálny efekt

UVC je najúčinnejším sterilizačným rozsahom ultrafialového žiarenia. Toto UV svetlo preniká do mikroorganizmov a ničí ich DNA. Baktérie, vírusy či kvasinky na povrchoch sú UV-C žiarením zničené v priebehu niekoľkých minút. Táto dezinfekčná technológia má široké uplatnenie v zdravotníckom priemysle – pri sterilizácii chirurgických nástrojov na operačných sálach. Vlnová dĺžka sterilizátora BODY.LABS 260 – 280 nanometrov je extrémne účinná pri zabíjaní mikroorganizmov.

Moderný dizajn

Prvotriedny sterilizátor BODY.LABS je navrhnutý pre čo najväčší komfort – jednoduché ovládanie, prenos a univerzálnosť. Bezpečne vydezinfikuje všetky menšie predmety a udrží tak okolo Vás čistejšie a sterilnejšie prostredie. Vďaka vnútornému reflexnému sklu poskytuje UVC sterilizátor univerzálnu 360-stupňovú ochranu pred šírením baktérií. Dizajnový sterilizačný box je navrhnutý v elegantnej bielej farbe.

Rozmery

216 × 105 × 70 mm

Váha

420 g

Materiál

ABS, PC

Menovitý príkon

10 V 700 mA

LED svetlá

8x

Vstupné rozhranie

USB typ C

LED vlnová dĺžka

260 – 280 nm (nanometrov)

Farba

biela

Dodatočné parametre

Kategória: Sterilizačné prístroje
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: