Bridge Smart Accessory (Philips Hue) AppleHomeKit EU GEN2

Bridge Smart Accessory (Philips Hue) AppleHomeKit EU GEN2. HUE Bridge druhej generácie od značky Philips je srdcom systému HUE

  

Dostupnosť Skladom
Kód: 8719514342620
€59,95
Bridge Smart Accessory (Philips Hue) AppleHomeKit EU GEN2

Charakterisitka:

HUE Bridge druhej generácie od značky Philips je srdcom systému HUE. Prepája mobilné aplikácie iOS a Android s vašimi HUE žiarovkami a svietidlami, respektíve všetkými svetelnými zdrojmi z rady HUE.

Hue Bridge využíva WI-FI technológiu cez váš router a pomocou jediného zariadenia môžete ovládať až 50 svetelných zdrojov naraz. Zároveň je naň možné pripojiť inteligentný ovládač HUE Tap.

Vďaka aplikácii sa môžete pripojiť na internet kdekoľvek na svete a ovládať tak svetlá doma na diaľku. The Bridge spolupracuje s mnohými inými aplikáciami systému HUE (v súčasnosti je na stiahnutie okolo 270 aplikácii), vďaka ktorým je možno kontrolovať maily, sledovať spravodajstvo, počasie a mnoho iného. Keď vlastníte Apple TV alebo iPhone, je možné svietidlá ovládať aj hlasom pomocou rozhrania Siri.

Hue Bridge je nutné zapojiť do elektrickej siete pomocou ethernetového kábla (je súčasťou balenia) a pripojiť k internetovej sieti.

Parametre produktu

kód produktu 8719514342620
Ean produktu 8719514342620
Kompatibilita: Google assistant, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Microsoft Cortana, Razer, IFTTT
Komunikačné technológie: Zigbee
Výška (mm): 26
Šírka (mm): 88
Hĺbka (mm): 88
IP: IP20

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo Philips HUE
Záruka: 2 roky
4. Použitie: Interiér
4. Farba produktu: Biela
5. Ovládanie: Hue Bridge

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: