Kontaktný formulár

Chcete od nás nezáväznú cenovú ponuku, nejakú informáciu alebo si dohodnúť stretnutie? Napíšte nám prostredníctvom kontaktného formuláru.

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi VOLTA Slovakia, s.r.o., Hviezdoslavova 66, 903 01 Senec, IČO: 50900781 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov (meno a priezvisko, email, telefónne číslo) na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email info@voltaslovakia.com.

Účel spracúvania osobných údajov: elektronická pošta, formulár

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely zaslania odpovede na položenú otázku, dopyt, cenovú ponuku, technické špecifikácie

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ VOLTA Slovakia, s.r.o. prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

Máte záujem o fotovoltiku pre firmu alebo domácnosť?

Zaujali vás naše služby a ponuka? Ak sa chcete dozvedieť nejaké informácie alebo podrobnosti o fotovoltike môžete nás kontaktovať. Ak máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku, odošlite nám dopyt. Ak si chcete dohodnúť stretnutie, urobte to prostredníctvom uvedených kontaktov.

Copyright VOLTA Slovakia, s.r.o., web: fg Ateliér