EYES 1 – reproduktor, lampa

LED Lampa a Bluetooth reproduktor

EYES 1 kombinuje úsporné, superjasné LED osvetlenie a bezdrôtové, dotykom ovládateľné Bluetooth reproduktory, s ktorými si vychutnáte obľúbenú hudbu pohodlne a pri akejkoľvek činnosti.

Dostupnosť Skladom
Kód: EYES1
€29,90
EYES 1 – reproduktor, lampa

Lampa a reproduktor v jednom

LED lampa EYES 1 dokáže s jej prirodzeným denným svetlom s výkonom 3,5 W rozjasniť miestnosť, pričom jej intenzitu je možné ovládať dotykovým stmievačom. V kombinácii s vysokokvalitným 360° priestorovým reproduktorom a jej moderným dizajnom tvoria štýlový a funkčný doplnok do Vašej kancelárie, pracovne či spálne. Veľkou výhodou je vďaka LED žiarovkám úspora energie a dlhá výdrž, ochrana očí a eliminácia ich únavy.

Trojrežimové osvetlenie

Okrem nastaviteľného jasu robí obsluhu tejto LED lampy pohodlnú i dotykové nastavenie jedného z troch režimov osvetlenia − prírodné, biele a žlté. Všetky tri typy LED svetla sú úplne prirodzené, nedráždivé, a tak poskytujú jednotný režim osvetlenia pri učení, čítaní či relaxovaní. Praktickou výhodou je aj USB pripojenie, ktoré umožňuje pohodlné nabitie rôznych externých zariadení, ako sú telefóny či tablety. LED lampa vďaka tomu môže fungovať ako nabíjačka smartfónov.

Dotykové ovládanie

Moderný dizajn má LED lampa EYES 1 aj vďaka technológii „Free Angle Control“, teda voľne a ľahko nastaviteľnému krku so 180° otáčaním. Jednoduchým otočením alebo ohnutím si prispôsobíte uhol svetla tak, aby Vám lampa poskytla to najlepšie osvetlenie. Celá jej obsluha spočíva v dotykovom ovládaní na jej horizontálnej ploche, kde sa nastavuje jas, hlasitosť či svetelný režim. Na vertikálnej strane sa nachádza 5V 2A vstup pre napájanie, USB port a vstup AUX pre pripojenie telefónu, MP3 prehrávača, tabletu či laptopu. Praktická LED lampa s flexibilnou kostrou v elegantnom, bielom prevedení a čistým zvukom z kvalitných reproduktorov oživí Váš interiér.

Rozmery

290 × 105 × 380 mm

Váha

610 g

Materiál

ABS, PP, guma

Príkon

DC 5V 2A

Výkon

LED lampa: 3,5 W │ Bluetooth reproduktor: 3,5 W x 1 / USB nabíjanie: 5V 1A x 1

Impedancia

4 Ω

Frekvenčný rozsah

100 Hz – 20 kHz

Bluetooth verzia

4.2 + EDR

Dosah Bluetooth

10 m

Zdroj svetla

Light Emitting Diode (LED)

Svetelné režimy

prírodný / biely / žltý

Farba

biela

Obsah balenia

Bluetooth reproduktor s LED osvetlením, 3.5 mm audio kábel, 5V 2A adaptér, návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: