EYES 5 – podstavec pod monitor

Podstavec pod počítač a stolový organizér

EYES 5 je komfortný doplnok na pracovný stôl, s ktorým minimalizujete neporiadok a zefektívnite Vašu prácu. Tento praktický podstavec poskytuje úložný priestor pre písacie potreby a PC príslušenstvo.

Dostupnosť Skladom
Kód: EYES5
€24,90
EYES 5 – podstavec pod monitor

Zorganizovaná pracovná plocha

Praktický doplnok EYES 5 umožňuje organizovať chod na pracovnom stole a umiestniť monitor počítača, notebook, prípadne zvukové zariadenie do ideálnej výšky. Okraje podstavca poskytujú úložný priestor pre perá, ceruzky, USB kľúče či iné, pri práci potrebné veci, ktoré na stole obvykle zavadzajú. Jeho vyššie nohy, podporené gumenými protišmykovými vložkami, vytvárajú pod podstavcom voľný, prakticky využiteľný priestor pre klávesnicu a myš.

Správne držanie tela

Vďaka pevnej drevenej konštrukcii poskytuje podstavec EYES 5 monitoru stabilitu a jeho výška vyrovnaním úrovne medzi monitorom a používateľom zabraňuje nesprávnemu držaniu tela. Odporúčaná nosnosť podstavca je 9 kilogramov. Vyvýšená obrazovka eliminuje namáhanie krku a pozorovací uhol používateľa robí podstavec oveľa komfortnejším.

Minimalistický dizajn

EYES 5 je jednoduchý a vkusne navrhnutý. Je vyrobený v neutrálnej bielej farbe a v elegantnom, na dotyk príjemnom drevenom materiáli. Jeho moderný minimalistický dizajn zdokonalí vizuálnu stránku pracovného stola i celého interiéru.

Rozmery

563 × 200 × 57 mm

Váha

1,26 kg

Materiál

E0 MDF, ABS, TPE

Nosnosť

9 kg

Farba

biela

Obsah balenia

podstavec EYES 5

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: