EYES 6 – nabíjací podstavec pod monitor

Podstavec pod monitor s funkciou bezdrôtového nabíjania

Minimalistický podstavec EYES 6 je perfektný organizér na každý pracovný stôl. Vďaka úložnému priestoru pomáha eliminovať chaos a šetriť veľa miesta. Život zjednoduší najmä vďaka najmodernejšej technológii Qi, ktorá nabíja smartfóny bez zbytočných káblov.

Dostupnosť Skladom
Kód: EYES6
€49,90
EYES 6 – nabíjací podstavec pod monitor

Bezdrôtové nabíjanie

Správna ergonómia pracovného priestoru a komfort pri práci sú predpokladmi dobrých pracovných výsledkov. Podstavec pod monitor EYES 6 je v tom perfektným pomocníkom. Kombinuje možnosť úložného priestoru a bezdrôtového rýchlonabíjania smartfónov. Stačí umiestniť smartfón kompatibilný s technológiou Qi do pravej časti podstavca. Tam je zabudovaná indukčná nabíjačka, ktorá umožňuje rýchle 7,5 W, 10 W alebo štandardné 5-wattové nabitie akýchkoľvek zariadení podporujúcich bezdrôtové nabíjanie Qi.

Viac o bezdrôtovom nabíjaní si prečítate na našom blogu Bezdrôtové nabíjanie: povinná súčasť (inteligentnej) domácnosti.

Zorganizovaný pracovný priestor

Podstavec EYES 6 je vďaka bočným úložným priestorom pre kancelárske potreby a polmetrovému odkladaciemu priestoru pre PC príslušenstvo dokonalým stolovým organizátorom. Usporiadaním vecí možno predísť chaosu a dlhodobo udržať na pracovnom stole poriadok. Nohy podstavca s výškou 5,7 centimetrov navyše zabezpečujú optimálnu úroveň medzi displejom a očami používateľa. Vyvýšený pozorovací uhol umožňuje správne držanie tela.

Minimalistický dizajn

Pre zaistenie bezpečnosti je nabíjačka zabudovaná v podstavci vybavená niekoľkými inteligentnými funkciami – prepäťovou a nadprúdovou ochranou, ochranou proti prehriatiu, detekciou cudzích objektov a dynamickým obmedzením výkonu. Elegantný moderný dizajn sa hodí do každého interiéru a premyslený ergonomický tvar zaručí komfort na pracovnom stole. Podstavec je vybavený gumenými “non-slip” nožičkami a nosnosťou 9 kilogramov. Je navrhnutý v elegantnom bielo-drevenom prevedení.

Rozmery

563 × 200 × 57 mm

Váha

1,34 kg

Materiál

E0 MDF, ABS, TPE, oceľ

Nosnosť

9 kg

Príkon

DC 5V 2A / 9V 1.67A

Výkon

5 W / 7,5 W / 10 W

Frekvencia

110 – 205 KHz

Teplotný rozsah pre používanie

0 °C ~ 35 °C

Teplotný rozsah pre skladovanie

– 10 °C ~ 50 °C

LED indikátor

pohotovostný režim – vypnutý, nabíjanie – zapnutý, plne nabitý – vypnutý

Farba

biela

Obsah balenia

podstavec pod monitor EYES 6, napájací USB kábel, návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: