EYES 7 – podstavec s USB portmi

Podstavec pod monitor s čítačkami kariet a USB portmi

Šikovný doplnok na pracovný stôl EYES 7 slúži ako podstavec pod monitor a úložný priestor v jednom. Má v sebe zabudované tri USB porty, čítačky pamäťových kariet a ďalší nabíjací port, ktoré maximálne zjednodušia prácu s PC.

Dostupnosť Skladom
Kód: EYES7
€59,90
EYES 7 – podstavec s USB portmi

USB porty, čítačky kariet či nabíjanie smartfónu na jednom mieste

Podstavec pod monitor EYES 7 je navrhnutý tak, aby zvyšoval produktivitu a minimalizoval chaos na pracovnom stole. V jeho pravej časti sú zabudované USB porty a čítačky pamäťových kariet. S podstavcom EYES 7 tak máte na ľahko prístupnom mieste ďalšie tri USB vstupy a čítačky kariet SD a MicroSD, ktoré Vám v prípade potreby zväčšia úložný priestor v počítači. Navyše, ďalší vstavaný USB port s malou ikonkou baterky nabije kompatibilný smartfón superrýchlo, prostredníctvom Qualcomm QuickCharge 3.0 (nutnosť podpory).

Viac sa o rýchlom nabíjaní technológiou Qualcomm Quick Charge dozviete v našom blogu Ako nabiť smartfón superrýchlo?

Šetrič a organizátor miesta

Stolový organizér a podstavec EYES 7 poskytuje úložný priestor pre potrebné, no na stole obvykle zavadzajúce veci ako sú perá, ceruzky či USB kľúče. Dlhý spodný priestor umožňuje schovať klávesnicu a myš. Zo zabudovaných portov na pravej strane podstavca je možné pomocou pribaleného USB kábla nabíjať smartfón či iné externé zariadenia ako tablet či mp3 prehrávač. Vyvýšený monitor navyše pomáha predchádzať hrbeniu a následným bolestiam krku či chrbtice.

Moderný dizajn

Jeho minimalistický a dokonalo elegantný dizajn vyzerá skvelo na každom pracovnom stole. Je kompatibilný so všetkými monitormi a podporuje štandardné operačné systémy ako macOS, Windows, Linux. Stabilitu podstavca podporujú protišmykové gumené “non-slip” vložky na jeho nohách. Odporúčaná nosnosť podstavca je 9 kilogramov. Je navrhnutý v neutrálnom bielo-drevenom prevedení.

Rozmery

563 × 200 × 57 mm

Váha

1,34 kg

Materiál

E0 MDF, ABS, TPE

Nosnosť

9 kg

Príkon

DC 12V / 2A

Výkon

5V 3A / 9V 2

Vstupné rozhranie

USB 3.0 Micro B Female

Rozhranie výstupov

Quick Charge 3.0 trieda A 1x │ USB 3.0 port 3x │ MicroSD 1x │ SD karta 1x

Teplotný rozsah pre používanie

0 °C ~ 40 °C

Teplotný rozsah pre skladovanie

-10 °C ~ 50 °C

Farba

biela

Obsah balenia

podstavec EYES 7, 12V 2000mA vymeniteľný adaptér (hlavné telo + 4 typy zástrčiek), MicroB USB 3.0 kábel, návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: