HANDS 3 PRO COMBO – nabíjacia podložka s bezdrôtovou myšou

Vysokorýchlostná nabíjacia podložka + bezdrôtová nabíjateľná myš

HANDS 3 PRO Combo je ergonomická podložka s myšou, ktorá dokáže bez zbytočných káblov nabiť Váš smartfón. Myš je optická, má tri stupne citlivosti a dokáže sa nabíjať priamo na podložke.

Dostupnosť Skladom
Kód: HANDS3PROCOMBO
€49,90
HANDS 3 PRO COMBO – nabíjacia podložka s bezdrôtovou myšou

Smart podložka 3 v 1

Ultratenká podložka pod myš, ktorá jednoduchým položením nabije bezdrôtovú počítačovú myš a dokonca aj smartfón. Mimoriadne hladká, rýchla a s hrúbkou 0,5 cm pravdepodobne jedna z najtenších nabíjacích podložiek pod myš na svete. Táto nabíjacia podložka dokáže efektívne šetriť miesto na pracovnom stole tak, že automaticky nabíja kompatibilný smartfón alebo pribalenú myš ich umiestnením na pravú časť podložky.

Vysokorýchlostné nabíjanie

Pre efektívne bezdrôtové nabíjanie podložka HANDS 3 PRO COMBO podporuje 5 W, 7,5 W alebo 10 W výstupy. Je vhodná pre všetky smartfóny podporujúce bezdrôtové nabíjanie, vrátane najnovších smartfónov značky Apple a Samsung. Pre čo najrýchlejšie nabíjanie sa odporúča namiesto nabíjania cez počítač použiť adaptér pre rýchle nabíjanie (QC2.0 alebo QC3.0). Zabudovaný ochranný čip zaisťuje vysokú účinnosť a nízku teplotu pri nabíjaní.

kompatibilita

Podložka je kompatibilná so všetkými zariadeniami s QL rozhraním: iPhone XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus, Samsung Galaxy Note9, Note8, S9, S9 +, S8, S8 +, S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, Note 5 a iné smartfóny, tablety či zariadenia s bezdrôtovými prijímačmi Qi. Viac o bezdrôtovom nabíjaní sa dočítate v našom článku Bezdrôtové nabíjanie: povinná súčasť (inteligentnej) domácnosti.

Rozmery

(P) 346 × 225 × 5 mm / (M) 108 × 60 × 25 mm

Váha

(P) 310 g/ (M) 56 g

Materiál

(P) ABS, PC, PU koža, drevo │ (M) ABS

Príkon

(P) 5V 2A / 9V 1,67A │ (M) 5V 250 mAh

Výkon

(P) 5 W / 7,5 W / 10 W

DPI

(M) 800 / 1200 (štandard) / 1600

Doba nabíjania

(M) 1 hod.

Maximálny dosah

(M) 10 m

Operačné systémy

(M) WIN / MAC / LINUX

Nabíjanie

(M) bezdrôtové nabíjanie Qi

Farba

krémová

Obsah balenia

bezdrôtová nabíjacia podložka pod myš, bezdrôtová nabíjacia optická myš, nano prijímač, nabíjací USB kábel, ceruzka ako darček, návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: