HANDS 3 SPLIT – odnímateľná nabíjacia podložka

HANDS 3 SPLIT je absolútnou novinkou medzi nabíjacími podložkami. Jej súčasťou je nabíjacia časť, ktorú možno používať oddelene alebo pripnúť k podložke z oboch strán.

Dostupnosť Skladom
Kód: HANDS 3 SPLIT
€49,90
HANDS 3 SPLIT – odnímateľná nabíjacia podložka

Rýchle bezdrôtové nabíjanie

Kolekciu elegantných nabíjacích podložiek zo série HANDS 3 dopĺňa inovatívna HANDS 3 SPLIT s odnímateľnou časťou. V tej je zabudovaná vysokorýchlostná nabíjačka, ktorá dokáže nabiť smartfón s výstupom až 15 wattov. Kompatibilné smartfóny tak nabije až niekoľkokrát rýchlejšie. Zoznam podporovaných zariadení nájdete v našom blogu Bezdrôtové nabíjanie: povinná súčasť (inteligentnej) domácnosti.

Pripojte & oddeľte

Vďaka odnímateľnej funkcii je práca s počítačom a notebookom ešte pohodlnejšia. Podložku HANDS 3 SPLIT si môžete na pracovnom stole dokonalo prispôsobiť. Nabíjaciu časť v tvare obdĺžnika je možné používať aj oddelene a umiestniť ju kamkoľvek potrebujete. Pripnúť k podložke ju môžete z oboch strán – sprava aj zľava. K zdroju sa napája pribaleným USB káblom typu C.

Elegantný dizajn

Ako všetky nabíjacie podložky z kolekcie HANDS 3 si aj HANDS 3 SPLIT zachováva svoj ultratenký a moderný dizajn. Vysokokvalitná povrchová úprava zabezpečí počítačovej myši mimoriadne ľahký pohyb. Minimalistický a elegantný dizajn podložky vytvorí na Vašom pracovnom stole dokonalé podmienky k efektívnej a pohodlnej práci.

Rozmery

340 × 215 × 5 mm

Váha

350 g

Materiál

PC-ABS, PU, magnet

Vstup

DC 5 V 2A/9V 2A/12V 2A

Výstup

5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W

Frekvencia

110 ~ 205 KHz

Teplotný rozsah pre používanie

0 °C ~ 35 °C

Teplotný rozsah pre skladovanie

-20 °C ~ 70 °C

Farba

tmavomodrá

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: