HANDS 6 – ručný ventilátor

Ručný & stolový mini ventilátor

Malý elegantný venilátor HANDS 6 je výborným doplnkom najmä počas horúcich letných dní. V domácnosti či v kancelárii udrží čerstvý vzduch a Vás osvieži jemným vánkom. Jeho hladká rukoväť Vám umožňí pohodlné uchopenie, funkcia stojana zas neustále prúdenie vzduchu požadovaným smerom.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: HANDS6BIELA HANDS6TMAVOMODRA Zvoľte variant
€29,90
HANDS 6 – ručný ventilátor

Svieži vzduch

Ventilátor HANDS 6 je vďaka jemnému povrchu, nízkej váhe a pohodlnej rukoväti perfektný na ručné ovievanie, no odnímateľná 35° noha ho umožňuje postaviť na akýkoľvek rovný povrch. Stabilitu ventilátora zabezpečuje silikónová protišmyková podložka s non-slip funkciou. Súčasťou mini ventilátora je pevná šnúrka, ktorá prenos ventilátora maximálne uľahčuje.

Štvorstupňová rýchlosť

HANDS 6 umožňuje 4 režimy ventilácie vzduchu – extrémne nízku, nízku, strednú a vysokú. Stupeň rýchlosti je možné nastaviť opakovaným stlačením tlačidla ON/OFF na prednej strane ventilátora. Štvorlopatková hlavica sa postará o silné prúdenie vzduchu do vzdialenosti troch metrov. Osviežujúci vánok si tak vychutnáte aj z väčšej diaľky.

Pohodlný a supermoderný doplnok

Ergonomický tvar mini ventilátora umožňuje jemný komfortný úchyt a jeho moderný minimalistický dizajn dotvorí štýl každého interiéru. Súčasťou ventilátora je vstavaná nabíjateľná Li-ion polymérová batéria s kapacitou 2500 mAh, no cez vstup na zadnej strane sa ventilátor ľahko pripojí k počítaču, notebooku, USB nabíjačke či powerbanke. Mini ventilátor je vyrobený v dvoch elegantných farbách – v bielej a tmavomodrej.

Rozmery

105 × 205 × 39 mm

Váha

400 g

Materiál

ABS, PP, silikón

Vstup

5V / 1,0A (max)

Výstup

4 W

Batéria

Li-lion Polymer 3.7 V 2500 mAh

Kapacita batérie

1000 nabití

Doba použitia

max. 18 hodín

Doba nabíjania

priemerne 3 hodiny 30 minút

Farba

biela, tmavomodrá

Obsah balenia

napájací USB kábel, šnúrka, návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: