NOSE 1– čistička vzduchu

Čistička vzduchu s ionizátorom

Elegantná a ultramoderná čistička vzduchu NOSE 1 Vám pomôže vytvoriť zdravší priestor pre život. Pomocou troch vysokokvalitných filtrov čistí vzduch v interiéri a odstraňuje z neho nebezpečné prachové častice, vďaka čomu Vás chráni pred vdychovaním škodlivých látok.

V balení čističky NOSE 1 je pribalený jeden filter GRÁTIS.

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: NOSE1SIVA NOSE1BIELA Zvoľte variant
€64,90
NOSE 1– čistička vzduchu

Čistejší vzduch

V súčasnosti sa index znečistenia ovzdušia stále zvyšuje a vzduch, ktorý každý deň dýchame, môže byť tichým zabijakom. Neviditeľný jemný prach môže nepriaznivo ovplyvňovať dýchacie cesty či kardiovaskulárny systém. Čističky vzduchu sa stávajú nevyhnutnou súčasťou každodenného pobytu v takto znečistených priestoroch. NOSE 1 je vybavená hneď niekoľkými funkciami čistenia vzduchu, napájaním cez USB, veľmi nízkou hladinou hluku, jednoduchou výmenou filtra a moderným dizajnom.

Vysokokvalitné filtre

NOSE 1 je pokroková čistička s 360-stupňovou vetracou plochou a s takmer päťsto vzduchovými otvormi, ktoré sa otáčajú o 38° v horizontálnom smere. Za krátku dobu dokáže vydezinfikovať vzduch, vďaka čomu sa Vám bude doma či v kancelárii ľahšie a zdravšie dýchať. Prvotriedna čistička NOSE 1 svojou vysokovýkonnou dezodorizačnou funkciou dokáže zo vzduchu s minimálnou účinnosťou 99,97 % odstrániť častice s veľkosťou 300 nanometrov. Svojim výkonom má dosah 2 – 3 metre a je vhodná do priestorov s rozmermi približne do 40 m³ (16 m²).

Efektívna trojitá filtrácia

Široká filtrovacia plocha čističky dokáže rýchlo nasávať vzduch dvojrežimovo. Intenzívna filtrácia a mierna filtrácia – odporúčaná na kontinuálne čistenie vzduchu počas dňa. Čistička navyše obsahuje ionizátor, ktorý vyrába záporne nabité ióny. Tie sú pre zdravie človeka mimoriadne prospešné. O odstránenie škodlivých mikročastíc zo vzduchu sa postarajú Pre-Filter, TRUE HEPA a filter s aktívnym uhlím. Po nasatí prachových mikročastíc čistička NOSE 1 vypúšťa čerstvý, zdraviu prospešný vzduch.

Viac o čistení vzduchu v interiéri sa dozviete v našom blogu.

Rozmery

80 × 105 × 335 mm

Váha

730 g

Materiál

ABS, oceľ, silikón

Vstup

DC 5V

Maximálny výkon

2 W

Kubická stopa za minútu (CADR)

prach (35), jemný prach (35)

Hlasitosť

28-35 dB

Koncentrácia negatívnych iónov

3 × 10 (8) PCS/cm³

Objem vzduchu (CFM)

30

Odporúčané priestory

do 40 m³ (16 m²)

Životnosť vymeniteľného HEPA filtra

6 mesiacov (v bežnom prostredí pri priemernej prevádzke)

Napájanie

USB (pribalený napájací kábel)

Farba

Biela, Sivá

Obsah balenia

čistič vzduchu NOSE 1 s filtrom, 1x HEPA filter GRÁTIS, napájací USB kábel, návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: