NOSE 2 – zvlhčovač vzduchu, lampa

Zvlhčovač vzduchu s LED svetlom

Ultrazvukový zvlhčovač NOSE 2 kombinovaný s LED osvetlením zvlhčuje suchý, zdraviu škodlivý vzduch v interiéri. Osemhodinová prevádzka Vám zabezpečí perfektnú klímu a životný komfort v obývačke, spálni či v pracovni.

Dostupnosť Skladom
Kód: NOSE2
€59,90
NOSE 2 – zvlhčovač vzduchu, lampa

Dlhotrvajúci hydratačný účinok

Ultrazvukový zvlhčovač NOSE 2 využíva keramickú vibračnú membránu na výrobu jemnej pary, ktorá okamžite zvlhčuje suchý vzduch v domácnosti či kancelárii. Dlhodobé vystavovanie suchému či klimatizovanému vzduchu v miestnosti môže spôsobiť únavu, vysušenú pokožku a dokonca dráždivý kašeľ. Praktický zvlhčovač NOSE 2 vydrží v prevádzke dlhých 8 hodín a len jediným tlačidlom na ňom nastavíte jeden zo štyroch časových režimov zvlhčovania — jednu, dve, tri alebo štyri hodiny.

LED svetlo pre dokonalý relax

K príjemnej atmosfére v miestnosti dopomôže i mäkké žlté šetrné LED svetlo, ktoré zapnete stlačením predného tlačidla na 2 sekundy. Ešte príjemnejšiu atmosféru je možné dosiahnuť nakvapkaním aromatických vôní do vodnej nádržky – NOSE 2 funguje ako aróma difuzér a použitím esenciálnych olejov dokáže prevoňať priestory do 16 m². Zvlhčovač produkuje studenú paru v 25-stupňovom uhle s dosahom 2 – 4 metre a po spotrebovaní zásobníka sa automaticky vypne.

Zdraviu prospešný doplnok

NOSE 2 dokáže rozvoňať, rozjasniť a zároveň zvlhčiť vzduch v byte či kancelárii a predchádzať tak dehydratovaniu tela a pokožky. Tichá prevádzka nikoho nevyrušuje a ľahká váha umožňuje jeho jednoduchý presun. Minimalistický zvlhčovač je navrhnutý v elegantnej bielo-krémovej farbe. V balení zvlhčovača sa nachádza 1 meter dlhý napájací kábel.

Zvlhčovaním a suchým vzduchom v domácnosti sme sa zaoberali v článku Pozor na suchý vzduch! Ako na optimálnu klímu v domácnosti či kancelárii?

Rozmery

160 × 160 × 181 mm

Váha

478 g

Materiál

PP, ABS, silikón

Objem nádrže

500 ml

Výdrž

max. 8 hod.

Príkon

DC 24V 500 mA

Výkon

12,5 W

Hlučnosť

menej ako 30 db

Časovač

1 H / 2 H / 3 H / 4 H

Farba

biela

Rozptyl

dosah pary 2 – 4 m

Para

studená

Priestory

16 m² / 40 m³

Svetlo

LED

Aróma difuzér

áno

Obsah balenia

zvlhčovač vzduchu NOSE 2, napájací kábel, návod na používanie

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre prácu a štúdium
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: