Smart Accessory (Philips Hue) Motion Sensor EU new 2017 2xAAA

Smart Accessory (Philips Hue) Motion Sensor EU new 2017 2xAAA, moderná a veľmi praktická vec je snímač pohybu, ktorý je kompatibilný so sériou HUE. Je napájaný batériami a úplne bezdrôtový

  

Dostupnosť Skladom
Kód: 8719514342125
€45,88
Smart Accessory (Philips Hue) Motion Sensor EU new 2017 2xAAA

Charakterisitka:

Hue Motion Sensor - moderná a veľmi praktická vec je snímač pohybu, ktorý je kompatibilný so sériou HUE. Je napájaný batériami a úplne bezdrôtový, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek vo svojej domácnosti a je jednoduché ho nastaviť pomocou aplikácie Philips Hue.

Snímač pohybu Hue Motion Senzor je napájaný z batérie, takže nepotrebuje žiadne káble a ľahko ho nainštalujete kdekoľvek vo svojej domácnosti. Inštalácia je otázkou niekoľkých minút, jednoducho ho postavte na policu alebo stolík pri stene, prípadne ho pomocou pribalenej skrutky zaveste na stenu alebo strop, dokonca ho môžete magneticky pripevniť ku kovovým povrchom.

Snímací uhol môžete upraviť natočením snímača správnym smerom. Pripojte snímač pohybu Philips Hue k svojmu Hue Bridge (predáva sa samostatne) prostredníctvom aplikácie a keď vstúpite do miestnosti, svetlá sa automaticky zapnú. Citlivosť snímača jednoducho nastavíte pomocou aplikácie Philips Hue, takže snímač zapne svetlá iba vtedy, keď potrebujete svietiť.

Hue Motion pohybový snímač pomáha šetriť energiu vypnutím svetiel v nevyužívaných oblastiach. Keď snímač neregistruje pohyb, svetlá sa po uplynutí nastaveného času pred automatickým vypnutím stlmia. Počas dňa a v noci je možné použiť rozdielne nastavenia. Počas dňa môže snímač zapnúť jasné biele svetlo, aby ste lepšie videli, v noci, keď vaše dieťa vyjde z postele, môže zapnúť mierne nočné svetlo dostatočne jasné na to, aby pomohlo zorientovať sa v tme, no aby nezobudilo celú rodinu

Parametre produktu

kód produktu 8719514342125
Ean produktu 8719514342125
Kompatibilita: Google assistant, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Microsoft Cortana, Razer, IFTTT
Komunikačné technológie: Zigbee
Výška (mm): 55
Šírka (mm): 55
Hĺbka (mm): 20 >
Napätie: 2xAAA batérie sú súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo Philips HUE
Záruka: 2 roky
4. Použitie: Interiér
4. Farba produktu: Biela

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: